ПРО НАС та НАША ІСТОРІЯ

Про нашу компанію

Основний вид діяльності компанії УКРБУДРЕНТ полягає у задоволенні потреб будівельників, будівельних бригад та великих компаній.

Одним із напрямків у нашій роботі є ОРЕНДА (прокат) будівельного інструменту та обладнання. У пункті прокату інструменту можна вибрати обладнання для виконання будь-яких будівельних завдань. Крім цього, в сегменті оренди є інструменти та обладнання для садівників та власників дачних ділянок. Інструмент та обладнання для послуги оренди відноситься до професійної категорії від провідних брендів виробників.

Не менш важливим напрямком нашої діяльності є ПРОДАЖ будівельних матеріалів, інструменту та обладнання. На складі завжди є сипучі матеріали для будівництва, армуючи сітки, ґрунтовки, пінополістирольні плити, цемент та широкий вибір сухих будівельних сумішей.

І нарешті, фахівці компанії УКРБУДРЕНТ реалізують на будівельному ринку України технологічні продукти, пов’язані з улаштуванням залізобетонних та сталезалізобетонних конструкцій. Тут найбільш популярними є механічні з’єднання арматури муфтами з конічним різьбленням. Ця технологія широко використовується у відповідальних конструкціях. Для мостових та сталезалізобетонних конструкцій реалізуємо гнучкі упори (болти Нельсона) та зварювальне обладнання відповідно до ISO13918. Для використання цих технологій в Україні наші фахівці брали участь у розробці Державних Стандартів спільно з представниками НДІБК та Мінрегіонбуду України.

Якщо є необхідність придбати нове обладнання для будівництва, допоможемо зробити вибір найбільш оптимального рішення. Крім цього, періодично реалізуємо обладнання, що було у використанні, за низькою вартістю.

Наша мета задоволення потреб будівельників на одному складі. В одному місці можна оформити оренду обладнання та купити будівельні матеріали.

Завжди раді вам допомогти!

Наша Історія

Привіт, ми УКРБУДРЕНТ, підприємство, яке реалізує будівельні матеріали та послуги оренди (прокату) для будівельників, будівельних бригад та великих компаній в Україні.

ТОВ «Укрбудрент» з’явилося на українському будівельному ринку на початку 2016 року з основним видом діяльності – оренда будівельного інструменту та реалізація технологічних продуктів у монолітно-каркасному будівництві та сталезалізобетонних конструкціях. До таких технологій відноситься механічне з’єднання арматури муфтами з конічним різьбленням та приварювання гнучких упорів на сталевих конструкціях.

Через деякий час Укрбудрент додав у сферу своєї діяльності продаж будівельних матеріалів та обладнання.

Чим ми відрізняється від багатьох інших компаній, які працюють на будівельному ринку? Зручністю придбання будівельних матеріалів та орендою необхідного обладнання в одному місці, якістю будівельних матеріалів та послуг оренди (прокату) інструменту, що надаються, а також можливістю вирішення багатьох завдань на користь інтересів клієнта.

Співробітники компанії Укрбудрент мають солідний досвід роботи у будівельній галузі та готові ділитися з вами своїми навичками та знаннями.

Ми завжди раді допомогти вам!

Контакти

Зв'язатися