Оплата та доставка

УМОВИ ОПЛАТИ
Можлива оплата за послуги оренди або купівлю будівельних матеріалів та обладнання будь-яким із зручних способів, як безготівковим, так і готівковим розрахунком.

Для здійснення безготівкових розрахунків за допомогою банківських платіжних карток Visa або Mastercard використовується встановлений в офісі банківський термінал ПриватБанку. Крім цього, є можливість оплати за виставленим рахунком на IBAN підприємства Укрбудрент через мобільні банківські додатки.

Фізичні особи та ФОПи (на спрощеній системі оподаткування) можуть проводити оплати готівковим розрахунком при самовивозі товару з нашого складу. Безготівковий розрахунок здійснюється за передоплатою з нашого сайту, або з використанням терміналу при отриманні товару, або після отримання Рахунку банківським переказом на розрахунковий рахунок. Для цього необхідно зробити швидке замовлення з нашого сайту або зателефонувати до менеджера.

Юридичні особи можуть здійснювати оплату у безготівковій формі лише після отримання Рахунку або після оформлення Договору.

Наш співробітник зобов’язаний після оплати та відвантаження товару видати покупцеві товарний та банківський чеки!

УМОВИ ДОСТАВКИ

Відвантаження будівельних матеріалів здійснюється на нашому складі. Відвантаження орендного інструменту та обладнання здійснюється на нашому складі. Умови доставки обговорюються додатково до укладання Договорів .
Доставка, як умова замовлення, здійснюється після оформлення Договору оренди (прокату) обладнання або Договору купівлі – продажу будівельних матеріалів.
Вартість цієї послуги, адреса, час та дата обговорюються додатково.
Відстань до місця призначення можна переглянути на карті в розділі «КОНТАКТИ». Для цього необхідно ЗБІЛЬШИТИ КАРТУ. Вибрати функцію «ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ». Ввести точну адресу (область, район, н.п., вулиця та номер будівлі). Маршрут має на увазі відстань «туди і назад»!
Крім цього, якщо вас цікавить доставка, ви можете звернутися за консультацією до фахівця за телефонами, зазначеними у верхній частині сайту. 

Ми завжди раді допомогти вам!