Умови повернення та обміну

ПРОДАЖ: Ми здійснюємо повернення та обмін товарів, відповідно до вимог законодавства України.

ОРЕНДА: Повернення та обмін інструменту та обладнання здійснюється в очищеному вигляді на складі орендодавця згідно з умовами Договору оренди.

Терміни повернення

ПРОДАЖ: Повернення виробів, можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

ОРЕНДА: Повернення інструменту та обладнання відбувається після закінчення терміну оренди, який зазначений в Договорі оренди обладнання. Після здачі орендар повинен отримати копії своїх документів, розрахунки за оренду та заставу.

Зворотна доставка товарів та обладнання проводиться за рахунок покупця.

Повернення і обмін можливий за умови не пошкодженого пакування, збереженого товарного вигляду продукції і наявності заводських захисних елементів (дата виготовлення, термін придатності, тощо).

Поверненню та обміну не підлягають вироби, термін придатності яких сплив на момент повернення або обміну, а також вироби зроблені під замовлення.

Для вирішення питань з повернення, обміну, а також побажань і претензій звертайтеся до нас, ми будемо раді надати додаткову інформацію та відповісти на будь-які питання.

Телефонуйте нам:

+38 (068) 865-08-61    +38 (095) 631-04-50    +38 (063) 865-19-80

Пишіть нам:

 ukrbudrent@ukr.net  

Юридична та фактична адреса:

ТОВ “УКРБУДРЕНТ”, 08130, Україна, Київська обл., Бучанський р-н (колишній Києво-Святошинський), с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 12 (ТЦ Будмайдан).